Джуд Белингам се прицелва в Джейми Карагър и оставя експерта с червено лице, докато той скача към защитата на Гилем Балаге, след като помогна на Реал Мадрид да стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига
Daily Mail | 2024-03-07 | 13:31:33

След мача в сряда вечерта той говори с репортера на CBS Sports Guillem Balague с Карагър, който гледаше в студиото заедно с Мика Ричардс, Тиери Анри и Кейт Абдо.

Balague спомена Карагър в интервюто, шегувайки се, че бившият защитник често се шегува със собствения си усет за стил, но Белингам скочи в защита на репортера.

Джуд Белингам се подигра с Джейми Карагър, след като помогна на Реал Мадрид да стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига

Той каза на CBS Sports, съобщи Guillem Balague (без снимката), че „не е сигурен“ в усета за обличане на Карагър

Вашият браузър не поддържа iframes.

"Мисля, че изглеждаш страхотно тази вечер, приятел", каза полузащитникът, преди да насочи вниманието си към Карагър.

"Виждал съм някои от костюмите, които Джейми носи, не съм много сигурен", каза той. „Мисля, че можете да му върнете малко удара.“

Карагър избухна в смях в студиото, преди да каже: „Честно казано, той е брилянтен. Той е невероятен, нали?“

Ричардс, междувременно, отговори: „Той е класа, нали?“

Белингам изигра 85 минути при равенството 1-1 на Мадрид с РБ Лайпциг, като те спечелиха обща победа с 2-1

Той се радва на голям успех с клуба, вече вкара 20 гола в дебютния си сезон

Белингам отбеляза 20 гола в 31 мача за Мадрид този сезон, процъфтявайки в по-напреднала роля за отбора на Карло Анчелоти.

Той преследва както титлата, така и Шампионската лига през първия си сезон в клуба и ще има големи надежди за международен успех и това лято с Англия.

Полузащитникът също така твърди, че е бил набелязан от испанските служители на мача, защото е нов в Ла Лига.

Английският полузащитник беше наказан за два мача, след като каза на рефера Хесус Гил Мансано, че "това беше шибан гол" след късния му отменен победен мач срещу Валенсия в събота.